Слухати

Бабуся із Таїланду отримала ступінь бакалавра у 91 рік / Новини на Громадському радіо

Бабуся із Таїланду отримала ступінь бакалавра у 91 рік

10 серпня 2017 - 17:16
Життєвий девіз бабусі Кімлан Йінакул із Таїланду – «вчитися ніколи не пізно»

Після майже 20 років навчання 91-річна бабуся з Таїланду отримала ступінь бакалавра.

Про це йдеться у матеріалі BBC.

Життєвий девіз жінки — «вчитися ніколи не пізно».  Адже Кімлан Йінакул завжди хотіла вчитися в університеті, але в юності не мала такої можливості.

Тайка вирішила здобувати освіту уже після того, як більшість її власних дітей отримали вищу освіту. І в середу, 9 серпня, вона отримала довгоочікуваний диплом.

_97 245 221_pam_6257resized.jpg

Кімлан Йінакул  // BBC THAI
Кімлан Йінакул
BBC THAI

Кімлан народилася в провінції Лампанг на півночі Таїланду. У дитинстві вона була старанною ученицею і відвідувала одну з найкращих шкіл провінції.

Однак продовжити навчання в університеті на той момент було неможливо. Після того, як родина пані Йінакул переїхала в Бангкок, вона вийшла заміж — і надовго закинула мрію про вищу освіту.

«Але мені завжди хотілося, щоб принаймні мої діти мали можливість вчитися. Я їх заохочувала і підтримувала, щоб вони вступали до університету», — сказала вона.

«Ніколи не пізно починати. Мій розум ніколи не спить і готовий пізнавати нове», — розповіла жінка.

«Світ не зупиняється ані на секунду. Постійно виникають нові проблеми, які потрібно вирішувати. Без нових наук світ перестав би процвітати», — додає вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+