Слухати

Морпіхи рятували мирних жителів від пожежі після обстрілу бойовиків (ВІДЕО)

10 серпня 2017 - 11:05
На Донеччині висота вогню сягнула трьох метрів після підпалу на кладовищі

За словами українського військового, спочатку їхні позиції обстріляли бойовики, а потім за півтори години почалась пожежа поряд із кладовищем.

Про це йдеться на відео Військового телебачення.

«Приблизно о 10 ранку почався обстріл наших позицій з ПКМ. Вони вистрілили і потім заспокоїлись. Буквально за півтори години почалась пожежа біля кладовища», — розповідає військовий.

За словами військового, після початку пожежі поряд із кладовищем вони помітили трьох «ворогів». Спершу військові намагались загасити пожежу саперними лопатками, але потім вона розгорілась до трьох метрів.

«Доходив вогонь до хат, усі кидалися уже тушити це. Наші хлопці, по можливості, допомагали. Ну і все — з криками «ДНР» такі й сякі» (ред. — мирні жителі). Це треба було раніше розуміти, а не коли вогонь до хати підбирається. Ніби адекватно прийняли нас», — розповідає військовий.

На думку військового, у такий спосіб бойовики намагались викурити українські позиції і перевірити, чи є у них розтяжки. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+