Слухати

Обшуки мусульман у Криму: чотирьох чоловіків затримали та відвезли у невідомому напрямку

10 серпня 2017 - 13:35
У Білогірському районі Криму окупаційна влада проводить обшуки мусульман «за релігійною ознакою»
Обшуки мусульман у Криму: чотирьох чоловіків затримали та відвезли у невідомому напрямку / Новини на Громадському радіо

Чотирьох мусульман затримали і відвезли у невідомому напрямку після обшуку сім’ї у селі Новокленове в Білогірському районі окупованого Криму.

Про це в коментарі Громадському радіо розповів кримський адвокат Еміль Курбедінов.

«Я знаю, що це сім’я не кримських татар, а мусульмани, якщо не помиляюсь, вихідці із Узбекистану. Я підозрюю, що там щось пов’язано за релігійною ознакою. Можливо, буде йти мова про їхню екстрадицію до Узбекистану», — зазначив Курбедінов

За його словами, чотирьох чоловіків затримали,  і поки не  відомо куди їх відвезли.

«Я знаю, що там залишились чотири жінки і як мінімум чотири неповнолітніх дітей», — розповів Курбедінов.

На місці обшуків також перебувають представники Кримської контактної групи.

«Всі затримані — родичі. Людей закували в наручники і відвезли в невідомому напрямку. За інформацією очевидців події ті, хто проводив обшук, не ввійшли і не дали родичам ніяких документів про причини затримання. Родичам також не повідомили куди саме везуть затриманих», — повідоммила представниця Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова.

Обшуки почались зранку 10 серпня. Озброєні російські силовики почали обшукувати мусульманську родину по вулиці Чехова, 26 у селі Новокленове в Білогірському районі анексованого Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+