Слухати

 Щоби зібрати в АТО солдата, знадобилась допомога британця / Новини на Громадському радіо

Щоби зібрати в АТО солдата, знадобилась допомога британця

10 серпня 2017 - 12:30
Великобританця Еліота Гарванда вразила історія бійця із багатодітної сім’ї, який не мав усього необхідного спорядження

Волонтер із Великобританії Еліот Гарванд приїхав до України, щоб спорядити 19-річного морпіха Миколу Супруна.

Про це йдеться в статті газети «Голос України».

Еліот прочитав статтю про 19-річного Миколу Супруна, як його старші п’ятеро сестер і троє братів споряджали до війська, однак не змогли придбати усього необхідного спорядження.

Розчулений історією британець купив для морпіха Супруна тепловізор, бінокль, кевларовий бронежилет, лікарські препарати і привіз це до Маріуполя, де служить хлопець. Там британський волонтер також познайомився з іншими військовими.

Еліот розповів виданню, що у Великій Британії носить вишиванку. «Це щоб нагадувати моїм співвітчизникам, — поділився Еліот, — про Україну, про несправедливість і цинізм російської влади, котра чинить розбій у вашій державі…» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+