Слухати

У Карибському морі вирує ураган «Франклін» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Карибському морі вирує ураган «Франклін» (ВІДЕО)

10 серпня 2017 - 08:24
Тропічний шторм, який переріс в ураган, наближається до берегів Мексики

До берегів штату Веракрус в Мексиці наближається ураган «Франклін», який може досягти мети в ніч на четвер за місцевим часом. «Франклін» сформувався як шторм в Карибському морі ще в понеділок, 7 серпня, і вже набрав сили урагану - в середу швидкість вітру досягала 120 км / год, повідомляє Національний центр попередження ураганів США (NHC).

«У наступні години «Франклін» очікується опади - понад 250 мм в районах штатів Пуебла і Веракрус», — наголошується в заяві Національного центру попередження ураганів США.

Висота хвиль на узбережжі Веракрусу може досягти чотирьох — шести метрів. Місцева влада заборонила вихід в море на маломірних судах, рибалки вже евакуюють свої човни, пише «Дзеркало тижня».

Тропічному шторму присвоюється ім’я, коли швидкість супроводжуючого його вітру досягає 62 кілометрів на годину. Шторм стає ураганом, коли швидкість вітру перевищує 119 кілометрів на годину.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+