Слухати

До найбільшого банку окупованого Криму ввели тимчасову адміністрацію / Новини на Громадському радіо

До найбільшого банку окупованого Криму ввели тимчасову адміністрацію

10 серпня 2017 - 10:20
Кримському «Генбанку» призначили тимчасову адміністрацію «на період до передачі Банку інвестору»

У одному із найбільших банків окупованого Криму, «Генбанку», призначено тимчасову адміністрацію. Відповідне рішення прийняв Центральний банк Російської Федерації.

Про це повідомляється на сайті Центробанку.

«Для забезпечення безперервності діяльності Банку на період до передачі Банку інвестору наказом Банку Росії від 10.08.2017 № ОД-2251 відповідно до статей 189.25, 189.26, 189.31 Федерального закону від 26.10.2002 № 127-ФЗ «Про неспроможність (банкрутство)» призначена тимчасова адміністрація з управління АТ «Генбанку», — йдеться у повідомленні ЦБ РФ.

Водночас у Центробанку Росії повідомляють, що кредитна організація, яка є «значимою для Республіки Крим та міста Севастополь», продовжить роботу у звичайному режимі.

«Реалізація заходів щодо підвищення фінансової стійкості Банку в перспективі дозволить розширити програми кредитування, що мають пріоритетне значення для економіки і населення півострова Криму, та перелік банківських послуг, — заявили в ЦБ РФ.

Напередодні публікації рішення ЦБ , як повідомляє РБК, окупаційна влада Криму залучила «Собинбанк», що входить до групи «Росія», у якості системного інвестора для «Генбанку». Такі рішення пояснили турботою про підвищення фінансової стійкості «Генбанку».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+