Слухати

Британець зняв комедію про смерть Сталіна(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Британець зняв комедію про смерть Сталіна(ВІДЕО)

11 серпня 2017 - 16:35
Британський режисер Армандо Лануччі через чорний гумор змалював ситуацію у Кремлі після смерті Сталіна

У Великій Британії вийшов трейлер до фільму «Смерть Сталіна», де режисер Армандо Лануччі через чорний гумор змалювує внутрішньо політичну ситуацію 1950-х років радянської Росії.

Режисер висміяв, як після смерті Сталіна кожен із команди міністрів намагається взяти ситуацію у свої руки, проте об’єднані вони лише одним – кожен хоче залишитись у живих.

«У дні після смерті Сталіна його основна команда із міністрів бореться за право взяти ситуацію у свої руки. Одні хочуть позитивних змін у СРСР, інші мають більш лихі наміри. І що їх об’єднує? Усі вони відчайдушно намагаються залишитись у живих», — йдеться у описі до трейлеру.

У фільмі поєднується комедія, драма, патос та політичні маневри.

Відомо, що у фільмі «Смерті Сталіна» знялися Стів Бушемі (він грає Микиту Хрущова), Джейсон Айзекс (Георгій Жуков), Руперт Френд (Василь Сталін) й Ольга Куриленко (піаністка Марія Юдіна).

Комедія виготовлена компанією «Quad and Main Journey» за режисурою Армандо Лануччі.

Він також написав сценарій спільно із Девідом Шнайдером, Яном Мартіном та з додатковим матеріалом Пітера Феллоуза.

Комедія з’явиться у 20х числах жовтня на великих екранах Британії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+