Слухати

Цьогоріч 600 тисяч сирійців повернулися до своїх домівок — ООН

11 серпня 2017 - 20:22
Біженці, які повертаються, сподіваються, що зможуть захистити своє майно

За даними Міжнародної організації із міграції, понад 600 тисяч сирійських біженців у період між січнем і липнем 2017 року повернулися до своїх домівок, передає DW.

Причинами повернення, як повідомляє МОМ, виступили сподівання захистити своє майно і віра в те, що економічна і безпекова ситуація в Сирії покращилися.

Понад 80 відсотків із них були внутрішньо переміщеними особами, решта — біженцями у Туреччині, Лівані, Йорданії та Іраку.

За даними ООН, загалом понад 11 мільйонів сирійців, близько двох третин населення країни, перебувають поза межами Сирії.

Їхнє організоване повернення не видається можливим, доки конфлікт, який розпочався у 2011 році триває.

Загалом у світі налічується близько 65,6 мільйона осіб, які вимушено покинули свої домівки. За 2016 рік вимушено залишили свої домівки близько 10,3 мільйона осіб. Дві третини з них — внутрішньо переміщені особи. Сирія, де з 2011 року панує громадянська війна, залишається головною країною-джерелом внутрішніх переселенців та біженців у всьому світі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+