Слухати

МЗС України направило Росії ноту протесту через будівництво Керченського мосту / Новини на Громадському радіо

МЗС України направило Росії ноту протесту через будівництво Керченського мосту

11 серпня 2017 - 19:43
Україна виступила проти заборони РФ судноплавства через Керченську протоку протягом серпня та вересня 2017 року

МЗС України надіслало ноту протесту у зв’язку з введенням Російською Федерацією заборони судноплавства через Керченську протоку протягом серпня та вересня 2017 року.

Заборона пов’язана із будівництвом моста через Керченську протоку.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

МЗС наголошує, що будівництво моста через Керченську протоку є незаконним згідно з міжнародним правом, оскільки Україна, як прибережна держава по відношенню до Кримського півострова, не давала згоду на таке будівництво.

«Викликає глибоке занепокоєння також негативний вплив, який будівництво може завдати навколишньому середовищу та навігації через протоку», — йдеться у повідомленні.

Відповідна нота протесту була надіслана російській стороні. 

9 серпня 2017 Росія через будівництво моста заборонила з 09:00 до 18:00 рух через Керченську протоку всім судам, за винятком кораблів і суден Військово-морського флоту РФ, кораблів і судів федеральних органів безпеки РФ.

РФ до кінця 2018 роки планує запустити автомобільну частину моста, а в кінці 2019 року — залізничну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+