Слухати

НБУ: Правовий статус Bitcoin розглянуть до кінця серпня

11 серпня 2017 - 18:27
Наразі криптовалюта Bitcoin в Україні не має визначеного правового статусу

У Національному банку України пообіцяли визначити правовий статус криптовалюти.

Про це йдеться на сайті регулятора.

Наразі криптовалюта Bitcoin в Україні не має визначеного правового статусу в Україні.

У НБУ відзначають, що визначення такого статусу в Україні ускладнюється відсутністю консолідованого підходу до класифікації Bitcoin та регулювання операцій з ним у світі.

«Для вироблення спільної позиції щодо правового статусу Bitcoin та його регулювання Національний банк започаткував діалог із Міністерством фінансів, Державною фіскальною службою, Державною службою фінансового моніторингу, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, а також Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг», — йдеться у повідомленні.

НБУ розгляне визначення статусу Bitcoin на найближчому засіданні Ради з фінансової стабільності, яке планується провести до кінця серпня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+