Слухати

Українські військові показали боєприпаси РФ, які прилетіли на передову (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українські військові показали боєприпаси РФ, які прилетіли на передову (ВІДЕО)

11 серпня 2017 - 08:46
Позиції українських військових поблизу Кримського, що на Луганщині, були обстріляні з РПГ-27 «Таволга»

На позиції українців прилітають потужні тандемні протитанкові гранати. Їх бронепробивна сила дозволяє пропалити броню за динамічним захистом до 0,6 м, пробити залізобетон товщиною до 1,5 м, цеглу – до 2 м і деревоземляне укриття – до 3,7 м. Ефективна дальність стрільби до 200 м, йдеться в сюжеті Військового ТБ.

РПГ-27 «Таволга» прийнятий на озброєння СРСР у 1989 році. Українські військові таких гранатометів ніколи не мали.

«Таволга» покликана боротися із сучасними основними бойовими танками супротивника, які оснащені динамічним захистом та посиленою бронею.

«Це 27-й гранатомет, який знаходиться на озброєнні російської армії. У нас таке озброєння не застосовується. Позавчора були обстріляні позиції моєї роти, два бійця отримали поранення. Це — протитанковий гранатомет. Його дальність 200 м, вага до 8 кг. Вражає танки до 500 м броні. Ось з такого зараз стріляють по окопах», — розповів Військовий Тарас.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+