Слухати

МЗС підтвердило затримання українців через підозру у перевезенні наркотиків судном в Іспанії

12 серпня 2017 - 12:25
Громадян України забезпечили державним адвокатом та україномовним перекладачем

Міністерство закордонних справ України підтвердило інформацію про затримання іспанськими правоохоронцями неподалік від порту Альмерія екіпажу судна, членами якого є 11 громадян України.

Про це йдеться на сторінці департаменту консульської служби МЗС в Facebook.

Громадян України підорюють у перевезенні забороненого вантажу. Раніше стало відомо, що в Іспанії затримали судно з 11 українцями та 18 тоннами гашишу.

«Затримання відбулося на підставі Віденської конвенції про боротьбу проти незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин та за згоди держави прапора судна. Причина затримання – підозра у перевезенні забороненого вантажу», — йдеться у повідомленні.

Консул зазначив, що підтримує постійний контакт з керівництвом правоохоронних органів, у провадженні яких перебуває справа.

«Затриманих громадян України забезпечено державним адвокатом та україномовним перекладачем. За результатами контакту консула з адвокатом встановлено, що стан затриманих — задовільний, скарг на умови тримання немає», — зазначили у МЗС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+