Слухати

ООН: З 2016 року близько 600 тисяч українців у зоні АТО не отримують пенсій і соціальних виплат

12 серпня 2017 - 15:30
Мешканці Донбасу у зоні АТО не отримають виплати через те, що не пройшли реєстрацію, введену урядом України
ООН: З 2016 року близько 600 тисяч українців у зоні АТО не отримують пенсій і соціальних виплат / Новини на Громадському радіо

Майже 600 тисяч українців із зони АТО на Донбасі не отримають пенсій та соціальних виплат від початку минулого року.

Про це повідомили в Управлінні ООН у справах біженців (УВКБ), передає Центр новин ООН.

«586 тисяч громадян України, які проживають в зоні конфлікту, не отримують пенсій і соціальних виплат з початку минулого року оскільки вони не пройшли реєстрацію, введену урядом країни», — сказано в заяві.

В ООН закликають українську владу забезпечити виплати для всіх громадян, незалежно від місця їх проживання.

Також зазначається, що за червень через блокпости, встановлені вздовж лінії зіткнення, пройшло більше мільйона людей.

«Людям доводиться вистоювати довгі черги на блокпостах при повній відсутності будь-яких послуг. Їм ніде взяти питну воду, немає даху над головою на випадок поганої погоди і немає доступу до медичної допомоги», — заявив представник Управління Андрій Махесіч.

За словами Павла Розенка, українські пенсії повернуться до окупованого Донбасу за однієї умов повного виконання Мінських угод і відновлення територіальної цілісності України.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш пообіцяв, що соціальні виплати на непідконтрольних територіях відновляться тільки після повернення української влади на ці території.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+