Слухати

Першу чергу нового корпусу ОХМАДИТу збудують уже цього року — керівниця лікарні / Новини на Громадському радіо

Першу чергу нового корпусу ОХМАДИТу збудують уже цього року — керівниця лікарні

12 серпня 2017 - 11:30
Перша черга корпусу дитячої лікарні «ОХМАДИТ», де змонтують найбільше важкого діагностичного обладнання, буде здана у цьому році

Про це повідомила в ефірі Громадського радіо новопризначена головна лікарка дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАДИТ» Ірина Садов’як.

«В цьому році має здатись перша черга даного корпусу до, де буде найбільше важкого діагностичного обладнання змонтоване», — розповіла Ірина Садов’як.

За її словами, у вівторок, 15 серпня, вона зустрінеться із будівельною організацією, щоб обговорити проблемні питання.

«Всі сподівання наші, що ця лікарня буде завершена. Я прикладу максимум зусиль. І я думаю, що буде багато людей, зацікавлених у тому, щоб дійсно цей корпус був збудований. Ми готуємся до здачі першої частини», — зазначила вона. 

У червні 2017 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомляв, що на будівництво лікувального-діагностичного центру «ОХМАДИТ» витрачено близько мільярда гривень. Також він заявляв, що будівництво «ОХМАДИТу» повністю завершиться у 2019 році.

10 серпня лікарку Ірину Садов’як із Івано-Франківщини офіційно призначили головною лікаркою дитячої спеціалізованої лікарні «Охмадит».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+