Слухати

Подорож у плацкарті без кондиціонера, менш комфортна, але й за відповідну ціну, — «Укрзалізниця» / Новини на Громадському радіо

Подорож у плацкарті без кондиціонера, менш комфортна, але й за відповідну ціну, — «Укрзалізниця»

12 серпня 2017 - 19:53
Більшість пасажирських вагонів рухомого складу «Укрзалізниці» не обладнані системою кондиціонування повітря

«Укрзалізниця» інформує пасажирів про те, що більшість пасажирських вагонів не обладнані системою кондиціонування повітря. Тому, зважаючи на аномальну спеку, можливий дискомфорт під час подорожі«, — йдеться у повідомленні на сайті «Укрзалізниці».

Влітку пасажирів обслуговують 3100 пасажирських вагони, з яких системою кондиціювання повітря обладнано лише 38 %.

«Майже в усіх плацкартних вагонах системи кондиціонування повітря не передбачені конструкційно», — пояснили в компанії.

Також у компанії попередили про можливі затримки пасажирських поїздів через застосування обмеження швидкості через перегрів колій.

«Залізничники розуміють, що подорож у плацкарті, не обладнаному кондиціонером, менш комфортна, але вона має й відповідну вартість», — підкреслили в «Укрзалізниці».

Як повідомляло Громадське радіо, «Укрзалізниця» готує тендер на закупівлю нових вантажних вагонів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+