Слухати

У Полтаві 21 людину незаконно утримували у реабілітаційному центрі / Новини на Громадському радіо

У Полтаві 21 людину незаконно утримували у реабілітаційному центрі

12 серпня 2017 - 18:15
Так званий реабілітаційний центр «Волна» лікував від наркозалежності 36 людей, серед яких 21 людина заявила про обмеження волі

Прокуратура Полтавщини виявила 11 серпня у так званому реабілітаційному центрі «Волна» 26 людей на лікуванні від наркозалежності.

Під час опитування людей 21 людина повідомила про те, що їх тримають на території незаконно та обмежують особисту свободу. Один із чоловіків виявився громадянином США.

Про це повідомили у прокуратурі Полтавської області.

«Інформація про іноземця під час перевірки підтверджена. Із цього приводу поінформоване Посольство США в Україні. Наразі очікується приїзд представника посольства у Полтаву», — зазначив прокурор Сергій Волков.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного позбавлення волі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+