Слухати

Україна закупить 78 габаритно-вагових комплексів для контролю за перевантаженими фурами, - Гройсман / Новини на Громадському радіо

Україна закупить 78 габаритно-вагових комплексів для контролю за перевантаженими фурами, - Гройсман

12 серпня 2017 - 12:05
Для контролю на дорогах встановлять 26 габаритно-вагових комплексів у вересні, а до кінця року їх буде 78

Прем’єр міністр Володимир Гройсман анонсував закупівлю габаритно-вагових комплексів для контролю на дорогах за транспортними засобами.

Він заявив, що для контролю на дорогах встановлять 26 габаритно-вагових комплексів вже у вересні, а  до кінця року їх буде 78.

Про прем’єр-міністр написав у Facebook.

«Завдання закупити вагові комплекси було поставлено перед Міністерство інфраструктури України ще торік. Однак проведений тендер довелось скасувати і оголосити знову. Тепер переможець нарешті визначений і 26 габаритно-вагових комплексів мають з’явитися на дорогах України вже до кінця вересня. А до кінця року їх має бути придбано 78», — повідомив він у Facebook. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+