Слухати

Українська стрічка виграла номінацію на кінофестивалі в Локарно (ВІДЕО)

12 серпня 2017 - 18:46
Українська стрічка стала найкращим короткометражним фільмом за версією молодіжного журі

На кінофестивалі режисер Павло Остріков презентував свій короткометражний фільм «Випуск 97».

Про це режисер повідомив сьогодні, 12 серпня на своїй сторінці у Facebook.

«Гарні новини! Наш фільм Випуск 97 виграв найкращу міжнародну премію короткометражних фільмів молодшого журі на Фестивалі Локарно», — написав Остріков.

У центрі сюжету – чоловік Роман, який ремонтує телевізори та продає на ринку антени. Одного разу він зустрічає свою однокласницю, яку не бачив більше 20 років. І з того часу намагається не втратити її знову.

«Сьогодні завершується фестиваль в Локарно, сьогодні стануть відомі переможці. Але як би там не було, головне — це знайомство з новими людьми. В розмові з ними хочеться згадати кожне англійське слово, вивчене за все життя, кожне речення, щоб повністю передати своє захоплення. Локарно — дякую, моє серце назажди покрилось леопардовими плямами», — написав перед оголошенням переможців український режисер.

Кінофестиваль у Локарно — міжнародний кінофестиваль, що проводиться щорічно в серпні в місті Локарно, Швейцарія, починаючи з 1946 року. Кінофестиваль у Локарно є одним з найдавніших. Особливістю фестивалю є перегляд фільмів на головній площі міста — Пьяцца Ґранде, яка може вмістити близько 8 тис. глядачів.

Нагадаємо, прем’єра «Випуску 97» відбулась 21 липня на Одеському кінофестивалі, де фільм здобув головний приз в національній короткометражній програмі. 

Режисер фільму був в ефірі Громадського радіо, де говорив про свій фільм «Випуск 97».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+