Слухати

Іран хоче збільшити видатки на виготовлення ракет у відповідь на санкції США

13 серпня 2017 - 17:51
Парламент Ірану схвалив законопроект, який збільшує витрати на програми зі створення балістичних ракет і операції за кордоном

Законопроект передбачає виділення по 260 мільйонів доларів на програму розвитку балістичних ракет і розвиток так званих сил «Кудс».

Документ повинен бути прийнятий у двох читаннях перед тим, як буде остаточно затверджений.

Про це повідомляє BBC.

Законопроект був розроблений у відповідь на нові санкції, які США ввели проти Тегерана на початку серпня.

Його підтримали 240 з 244 членів парламенту. Один з них закричав «смерть Америці» після того, як спікер парламенту Алі Ларіджані оголосив результати голосування.

Водночас Ларіджані заявив, що вжиті іранською владою кроки необхідні для того, щоб протистояти «терористичним та авантюристичним активностям» Вашингтона на Близькому Сході.

Документ складається з 27 пунктів. Законопроект, зокрема, накладає санкції на чиновників США з військової та розвідувальної сфери.

Президент США Дональд Трамп  3 серпня підписав указ про нові санкції щодо Ірану, а також Росії і КНДР.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+