Слухати

Підприємство «Антонов» планує випустити щонайменше 70 літаків протягом 5 років / Новини на Громадському радіо

Підприємство «Антонов» планує випустити щонайменше 70 літаків протягом 5 років

13 серпня 2017 - 14:41
Держпідприємство планує також продавати літаки АН-178 на світовому ринку

Державне підприємство «Антонов» створило маркетинговий план, згідно якого повинно протягом найближчих 5 років створити щонайменше 70 літаків.

Про це йдеться на сайті ДК «Укроборонпром».

У державному підприємстві додають, що поанують поставити протягом 5 років 20 літаків АН-178 замовникам із країн СНД, Азії і Африки, а також Туреччині.

Окрім того, хочуть повернутися на конкурентний ринок регіональних пасажирських літаків.

«Згідно з маркетинговим планом, ємність світового ринку середніх транспортних літаків оцінюється у 900 літаків у найближчі 15 років. Тому ДП “Антонов” планує поставити протягом 5 років 20 літаків АН-178 замовникам із країн СНД, Азії і Африки, а також Туреччині», —зазначили у підприємстві.

Як відомо, із квітня 2015 року «Антонов» є у складі ДК «Укроборонпром».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+