Слухати

Проти Башара Асада зібрали достатньо доказів для засудження, але справа не дійде до суду, — представниця ООН / Новини на Громадському радіо

Проти Башара Асада зібрали достатньо доказів для засудження, але справа не дійде до суду, — представниця ООН

13 серпня 2017 - 15:39
У Міжнародній місії ООН зібрали необхідну кількість доказів військових злочинів президента Башара Асада для його засудження

Міжнародна комісія ООН з розслідування порушень прав людини в Сирії зібрала достатньо доказів військових злочинів президента Сирії Башара Асада, щоб засудити його.

Про це заявила представниця комісії Карла Дель Понте, передає Reuters.

Минулого тижня Дель Понте заявила, що залишає комісію через відсутність результатів та нездатність Радбезу ООН створити спеціальний трибунал для Сирії, який міг би спробувати засудити військових злочинців.

Вона сказала, що доказів зібрано достатньо, щоб засудити Асада за військові злочини.

«Так, я впевнена, що справа готова. Саме тому ситуація настільки розчаровує. Попри це, немає прокурора та немає суду», — сказала вона.

Уряд Сирії заперечує повідомлення комісії про широкомасштабні військові злочини, вчинені державними збройними силами та службами безпеки Сирії.

Вона наголосила, що попри наявність доказів, скоріш за все, справа не дійде до суду.

«Протягом шести років комісія розслідувала: тепер прокурор повинен продовжувати свою роботу і приводити військових злочинців до спеціального суду, але це саме те, що блокує Росія своїм правом вето в Раді Безпеки ООН», — сказала Дель Понте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+