Слухати

Волонтери розробили новий безпілотник для армії (ВІДЕО)

13 серпня 2017 - 08:55
Дрон, який назвали Маргарита - універсальна машина, вона працює як коригувальник вогню, як дальній розвідник. Це птах, що летить далі і довше, ніж ті, які стоять на озброєнні

Волонтери із Черкас та Києва створили дрон, адаптувавши його до потреб українських військових. Винахід назвали  «Маргарита». Невеличкий літальний пристрій фіксує позиції ворога спритно та безшумно. Його не здатні зафіксувати навіть прогресивні системи стеження, кажуть розробники, передає 5 канал.

Розробник безпілотної системи з позивним «Майстер» говорить: «Це універсальна машина, вона працює як коригувальник вогню, як дальній розвідник. Це птах, що летить далі і довше, ніж ті, які стоять на озброєнні».

Коштувала розробка дрона понад 170 тисяч гривень. 

Дрон «Маргарита» поки тестують, а волонтери вже анонсують збір коштів на наступний проект – «Тарас». Назвали його на честь молодого науковця – розробника безпілотників, який передчасно загинув. Система «Тарас» складатиметься з двох літаків-розвідників, які працюватимуть у тандемі. Нові безпілотники назвуть «Грім» та «Блискавка». Нині волонтери збирають на них гроші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+