Слухати

Інформація про постачання КНДР українських ракетних технологій — провокація російських спецслужб, — Турчинов

14 серпня 2017 - 15:55
За словами секретаря РНБО Україна не постачала ракетні двигуни північній Кореї
Інформація про постачання КНДР  українських ракетних технологій — провокація російських спецслужб, — Турчинов / Новини на Громадському радіо

Український оборонний і авіакосмічний комплекси не постачали зброї і військових технологій в Північну Корею — стверджує секретар РНБО Олександр Турчинов, сказано на сайті РНБО.

За словами Турчинова, інформація про те, що Україна нібито  постачала ракетні двигуни північній Кореї «не має під собою жодних підстав, є провокаційною за своїм змістом, і, швидше за все, спровокована російськими спецслужбами для прикриття власних злочинів, зокрема , своєї участі в північнокорейських ядерних і ракетних програмах», — відзначив секретар РНБО

Як раніше повідомляло Громадське радіо, раніше на сайті американської щоденної газети New York Times була опублікована стаття із заголовком «Північнокорейський ракетний успіх пов’язаний українським заводом, кажуть дослідники». У статті з посиланням на дослідження спеціаліста з ракетним питань в Міжнародному інституті стратегічних досліджень (I Майкла Еллемана йдеться про те, що останні успіхи КНДР у випробуваннях міжконтинентальної балістичної ракети дослівно «стали можливі завдяки покупкам потужних ракетних двигунів на чорному ринку, ймовірно, з українського заводу, що має історичні зв’язки з російською ракетною програмою» — кінець цитати зі статті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+