Слухати

Мураєв VS «Громадське радіо»: результати судового розгляду

14 серпня 2017 - 12:42
Ірина Ромалійська виконала рішення суду по справі Мураєва проти «Громадське радіо» та Ірини Ромалійської
Мураєв VS «Громадське радіо»: результати судового розгляду / Новини на Громадському радіо

 

Закінчився судовий розгляд у справі народного депутата України Євгена Мураєва проти «Громадське радіо» і журналістки Ірини Ромалійскої. Євген Мураєв звернувся до суду, оскільки вважає, що його репутації завдано шкоди. Позов був направлений до суду після того, як Ірина в ефірі програми «Київ-Донбас» згадала про нібито візит Євгена Мураєва в Росію в 2014 році в складі делегації народних депутатів. Гостем в студії в тому ефірі був Ілля Ківа.

Мураев VS «Громадське радио»: подробности судебного разбирательства

Ухвалою Апеляційного суду міста Києва від 08 серпня 2017 року було відмовлено у задоволенні апеляційних скарг Ірини Ромалійської та ПГО «Громадське радіо», ТРК «Громадське радіо» (на рішення Голосіївського районного суду у справі про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації щодо Євгена Мураєва). 

Відповідно рішення суду першої інстанції було залишено без змін і набрало законної сили. Зі змісту рішення суду першої інстанції слідує, що суд зобов’язав Ірину Ромалійську протягом 14 календарних днів з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати зазначену інформацію у спосіб, яким вона була поширена, а саме – шляхом зачитування в прямому ефірі «Громадського радіо» в тій самій передачі або циклі передач і в той самий час, у які була поширена вищезазначена інформація. В решті позовних вимог відмовлено. 

Ірина Ромалійська виконала рішення суду. 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+