Слухати

Прокуратура просить суд заборонити будівництво АЗС на вулиці Ревуцького у Києві / Новини на Громадському радіо

Прокуратура просить суд заборонити будівництво АЗС на вулиці Ревуцького у Києві

14 серпня 2017 - 17:26
За даними прокуратури, будівництво АЗС проводиться з порушенням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності

Київська місцева прокуратура №2 направила до суду клопотання про накладення арешту на відповідну земельну ділянку (під будівництво автозаправки на вул. Ревуцького в Києві) і на всі об’єкти, які на ній розташовані. Крім того, прокуратура просить суд заборонити будь-які дії, пов’язані з будівництвом на цій ділянці.

«В рамках досудового розслідування встановлено, що будівництво АЗС проводиться з порушенням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, що підтверджується висновками експертного будівельно-технічного дослідження», – повідомили у Прокуратурі міста Києва.

Розслідування ведеться за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і ст. 356 (самоправство) КК України. Воно було розпочато Дарницьким управлінням поліції за колективним зверненням місцевих жителів.

Сьогодні, 14 серпня. активіст, який виступає проти будівництва АЗС на вулиці Ревуцького 8 у Києві, розповів про акцію протесту та погрози, які лунають на адресу мітингувальників.

Нагадаємо, наприкінці квітня Київрада підтримала місцеву ініціативу про припинення будівництва АЗС у спальному мікрорайоні Києва. За це рішення проголосувало 76 депутатів. Проте роботи не припинилися і активісти вийшли на протест

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+