Слухати

Спалах холери у Йємені: кожної доби заражаються близько п’яти тисяч людей, — ВОЗ

14 серпня 2017 - 13:36
Більшість населення, яка має доступ до ліків, одужує. Втім, дуже багато людей позбавлені шансу отримати будь-яку медичну допомогу
Спалах холери у Йємені: кожної доби заражаються близько п’яти тисяч людей, — ВОЗ / Новини на Громадському радіо

Кількість випадків підозр на холеру в Йемені перевищила 500 тисяч, близько двох тисяч людей вже померли від захворювання. Про це пише Всесвітня організація охорони здоров’я.

За даними ВОЗ, з початку спалаху хвороби в квітні цього року до 13 серпня кількість підозр на холер у Йемені склало 503 тисячі  484 людини, з них майже дві тисячі людей вже померли від хвороби.

Кожної доби заражаються близько п’яти тисяч людей.
В організації відзначають, що незважаючи на зруйновану систему охорони здоров’я в Ємені та відсутність необхідних ліків, майже 100% хворих захворюваннями, з тих, хто має доступ до медичних послуг, одужують. Однак 15 мільйонів людей в країні досі позбавлені доступу до ліків.

«Для спасіння життя в Йемені ми повинні підтримувати систему охорони здоров’я та медичних працівників. Я закликаю владу Йемена та всіх у регіоні, знайти політичне рішення для цього конфлікту», — сказав Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреисус.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, Через бомбардування у Йемені загинули більше 40 осіб .

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+