Слухати

На Донбасі починаються роботи з розмінування за участю неурядової організації The Halo Trust / Новини на Громадському радіо

На Донбасі починаються роботи з розмінування за участю неурядової організації The Halo Trust

14 серпня 2017 - 09:41
Найбільша в світі гуманітарна організація, що займається розмінуванням, The Halo Trust оцінить характер і ступінь забруднення територій Донецької та Луганської області мінами

З сьогоднішнього дня, 14 серпня, розпочнеться гуманітарне розмінування на Донбасі за участю неурядової організації The Halo Trust. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

The Halo Trust - найбільша в світі гуманітарна організація, яка проводить розмінування територій. Організація займається реабілітацією регіонів, де після військових дій скупчилися наземні міни, касетні бомби, запаси стрілецької зброї, саморобні вибухові пристрої.

Організація оцінить наявність, характер і ступінь забруднення територій мінами і іншими вибухонебезпечними предметами в Маріупольському та Волноваському районах Донецької області, поряд з населеними пунктами Ломакине, Талаковка, Гнутове, Мирне.

Місія проводиться в рамках плану з гуманітарного розмінування звільнених територій Донецької і Луганської областей на 2017 рік. Роботи буде координувати Міністерство оборони України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+