Слухати

Дітям журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, виплатять стипендії / Новини на Громадському радіо

Дітям журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, виплатять стипендії

15 серпня 2017 - 16:58
Сьогодні, 15 серпня, президент України підписав указ про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків

Згідно з указом президента, стипендії отримуватиме донька капітан-лейтенанта, редактора редакції телебачення телерадіокомпанії Міністерства оборони України «Бриз» Дмитра Лабуткіна – Кіра, донька фотокореспондента газети «Сегодня» Сергія Ніколаєва – Валерія, та син журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія – Максим.

Нагадаємо, відповідна стипендія Президента України була заснована у квітні 2002 року.

У 2015 році своїм Указом Петро Порошенко збільшив суму виплат до розміру 1,5 прожиткового мінімуму.

Виплати призначаються і здійснюються дітям до 18 років, а у разі навчання за денною формою у навчальних закладах, стипендії виплачуються до закінчення навчання, але не більш як до досягнення ними 23 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+