Слухати

СБУ депортувала з України російську журналістку через сюжет про фестиваль «Бандерштат» (ВІДЕО)

15 серпня 2017 - 12:24
Цю інформацію підтвердила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська

Сьогодні вночі, 15 серпня, з території України видворено російську журналістку телеканалу «Россия 1» Тамару Нерсесьян, яка зняла сюжет про всеукраїнський фестиваль «Бандерштат». Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська. «Так, сьогодні вночі (видворили –  прим. ред)  із забороною в’їзду», – сказала вона. А згодом підтвердила це у Facebook.

Лівий берег знайшов сюжет, що зняла журналістка на фестивалі. У ньому вона називає «Бандершат» неонацистським, Бандеру — пособником Гітлера і організатором «звірячих розправ» над поляками. Не обійшлося в сюжеті без згадки про «каральні батальйони» на Донбасі і Мазепу- «зрадника».  

Фестиваль українського духу «Бандерштат», який пройшов 4-6 серпня, зібрав 12 тис. людей. На ньому виступили близько 60 груп, в тому числі «Бумбокс», «Воплі Відоплясова», «Крихітка», «Без обмежень», OT VINTA, Vivienne Mort, «Один в каное», Anatoly Tapolsky. Відбулися зустрічі з в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун, музикантом Олегом Скрипкою, журналістом Романом Скрипіним, економістом Павлом Шереметою, госпітальєріс Яною Зінкевич.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+