Слухати

Тренінг від Андрія Куликова для журналістів, блогерів та активістів

15 серпня 2017 - 13:02
20 серпня 2017 року о 10:00 в м.Добропілля відбудеться безкоштовний тренінг від Андрія Куликова з громадської журналістики
Тренінг від Андрія Куликова для журналістів, блогерів та активістів  / Новини на Громадському радіо

Громадська організація «Добропільський центр молоді «ДОБРО» в рамках проекту «На Пульсі міста», за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, запрошує громадських активістів, волонтерів, блогерів і журналістів взяти участь у тренінгу з громадської журналістики.

Андрій Куликов, Голова правління і співзасновник Громадського радіо, теле- і радіоведучий, який працював в українській службі BBC в Лондоні, на 1+1, Новому каналі, СТБ та був ведучим «Свобода слова» на ICTV запрошує на тренінг з громадської журналістики  «Як бути почутим всеукраїнськими та закордонними ЗМІ». 

Тренінг відбудеться 20-го серпня 2017 року, початок реєстрації 9:30 у центрі місцевої активності DOBRO LAB (м Добропілля, вул. Фестивальна, 21 ліве крило ДК).

Участь безкоштовна (кава-пауза і проїзд з Селидове, Новогродовки, Мирнограда і населених пунктів Покровського, Добропільського та Олександрівського районів оплачується).

Для участь у тренінгу необхідно заповнити АНКЕТУ підтвердження участі прийде на електронну пошту вказану в анкетах (не підтримується сервіс з доменів .ru).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+