Слухати

У дитячому телевізійному шоу студії Дісней вперше показали одностатеву пару (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

У дитячому телевізійному шоу студії Дісней вперше показали одностатеву пару (ВІДЕО)

15 серпня 2017 - 08:52
Сім'я очолена двома матерями, вони також є представниками різних рас, у них двоє дітей

В анімаційному шоу студії Дісней Юніор «Doc McStuffins» вийшов епізод, в якому сім’я зазнає землетрус і дізнається, як поводити себе під час небезпеки.

Особливості сюжету тому, що сім’я очолена двома матерями, крім того, вони різних рас — одна у них чорна, а інша біла. Це єдина одностатева пара, яку можна побачити на дитячому телевізійному шоу.

Озвучили їх Ванда Сайкс та актриса Портія де Россі. У відео, зробленому LGBTQ адвокатською організацією GLAAD, Ванда Сайкс, яка зробила каминг-аут в 2011 році, сказала, що була дуже рада бути частиною телевізійної програми, яку дивляться її діти. «У цьому епізоді, [мої діти] бачать сім’ю, яка виглядає як наша сім’я», — сказала Сайкс.

Шоу вже розкритикували християнські організації. Але незважаючи на деякий негативний ефект, багато фанатів Діснея вийшли на Twitter, щоб висловити свою підтримку епізоду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+