Слухати

Держпакет акцій «Донецькобленерго» викупила компанія Ахметова

16 серпня 2017 - 16:27
Компанія Ornex, що входить до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова, придбала у Фонду держмайна 25% акцій ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»
Держпакет акцій «Донецькобленерго» викупила компанія Ахметова / Новини на Громадському радіо

15 серпня компанія Ornex придбала на фондовій біржі «Іннекс» 25% акцій «Донецькобленерго», виставлених на продаж Фондом держмайна.

Фонд державного майна продав 25% акцій ДТЕК «Донецькобленерго» за стартовою ціною — 143,81 млн гривень.

Загалом було продано 16,379  млн акцій, ціна продажу за акцію — 8,78 гривні.

Як зазначається, для СКМ придбання на приватизаційному аукціоні 25% пакета акцій «Донецькобленерго» — це портфельна інвестиція.

«Стратегічне управління було і залишається за ДТЕК як мажоритарним акціонером, що володіє 71,5% акцій ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», — заявили в СКМ.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+