Слухати

Громадське радіо на хвилях Українського радіо / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо на хвилях Українського радіо

16 серпня 2017 - 15:59
Громадське радіо домовилося про спільне виробництво із оновленим Українським радіо, тепер нас буде чути майже по всій Україні, в тому числі на частоті 105 FM у Києві

З 4 вересня 2017 року програма “Громадська хвиля” повертається на перший канал Українського радіо з 21:10 до 23:00, як це було упродовж 2014-2016 років. Це спільне виробництво Громадського радіо та Українського радіо. 

Співзасновник Громадського радіо, Голова Правління Андрій Куликов, після зустрічі із Дмитром Хоркіним, генеральним продюсером Українського радіо, зазначив: “Для нас це — важливо, бо цей крок символізує обопільний настрій на співпрацю Громадського радіо та Суспільного. У нас був гарний досвід спільної роботи раніше, сподіваємось що тепер, коли ми набули більшого досвіду, а в НСТУ ідуть активні процеси перебудови, “Громадська хвиля” на УР-1 буде навіть цікавішою і кориснішою слухачам. Там буде огляд найважливіших подій за день, прийматимуться дзвінки слухачів та багато іншого”.

Для Громадського радіо – це означає залучення більшої аудиторії, близько 50 тисяч слухачів за вечір по всіх великих українських містах, в тому числі, на частоті 105 FM у Києві.

Повна карта покриття УР-1 в FM-діапазонах. 

Нагадаємо, що триває проект по збору коштів на незалежне мовлення Громадського радіо на сайті «Спільнокошт», проект «Громадське радіо у твоєму місті» .

Слухайте. Думайте

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+