Слухати

Кота, що використав ємність з цукром замість туалету у столичному супермаркеті, віддадуть у хороші руки  / Новини на Громадському радіо

Кота, що використав ємність з цукром замість туалету у столичному супермаркеті, віддадуть у хороші руки

16 серпня 2017 - 19:02
Керівництво супермаркету повідомило, що весь цукор, який був у ємності, утилізували, а обладнання — помили та дезінфікували

15 серпня у магазині «Фуршет», що на проспекті Перемоги, 94/1, очевидці зняли, як кішка залізла у відкриту ємність з цукром та використала її замість туалету.

Свідки повідомили, що тварина вийшла до торгівельної зали з підсобного приміщення. 

Згодом представники торгівельної мережі повідомили про те, що одразу після інциденту тварину піймали працівники магазину, весь цукор, який був у ємності, утилізували, а обладнання — помили та дезінфікували.

На підтвердження своїх слів керівництво магазину оприлюднило акт про списання цього цукру на суму 973 гривні.

Із персоналом магазину було проведено додатковий інструктаж щодо більш ретельної перевірки складських приміщень та торгового залу.

«Інцидент із кішкою є поодиноким явищем та нетиповим для супермаркетів Фуршет», — заявило керівництво супермаркету.

Більш того, представники торгівельної мережі повідомили, що знайшлися охочі забрати кота. Вже у п’ятницю тварину віддадуть у хороші руки.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+