Слухати

У Маріупольському порту розповіли, які збитки отримують через перекриття Керченської протоки / Новини на Громадському радіо

У Маріупольському порту розповіли, які збитки отримують через перекриття Керченської протоки

16 серпня 2017 - 12:37
При порозі беззбитковості в 350-400 тисяч тонн вантажів в Маріуполі в серпні планують перевантажити тільки 160 тисяч тонн

Через перекриття Керченської протоки ДП «Маріупольський морський торговельний порт» втратить близько 30% великовантажного флоту, що істотно позначиться на вантажопереробці. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. директора порту Олександр Олійник.

За його словами, підприємство дійсно переживає непростий період.

«При порозі беззбитковості в 350-400 тисяч тонн вантажів ми в серпні зможемо перевантажити тільки 160 тисяч тонн, оскільки основні наші партнери — маріупольські меткомбінати — були змушені в цьому місяці переорієнтувати свою продукцію в південні порти», — заявив Олійник.

Крім того, додає директор підприємства, через будівництво Керченського моста будуть обмежені технічні параметри судів, а значить, порт втратить близько 30% великовантажного флоту, що істотно позначиться на вантажопереробці.

«Але є всі підстави вважати, що у вересні вантажі поступово стануть до нас повертатися. Нехай і меншого тоннажу», — зазначив Олійник.

«Безумовно, нам доведеться економити, але, перш за все, за рахунок скорочення поточних витрат, ремонтів та припинення не термінових будівельних робіт. Як і раніше наша першочергова задача — виконувати свої зобов’язання перед державою і трудовим колективом. І звичайно, продовжувати розвиток підприємства, шукати нових клієнтів, диверсифікувати вантажну базу», — підсумував він.

Раніше Росія опублікувала заяву, згідно з якою з 9 серпня рух через Керченську протоку тимчасово заборонено. Україна готує позов проти Росії через будівництво Керченського моста і втрат своїх портів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+