Слухати

Твіт Обами став найпопулярнішим за всю історію Twitter

16 серпня 2017 - 09:51 3
Запис, в якій Обама процитував Нельсона Манделу, лауреата Нобелівської премії миру 1993 року, отримала 2,929 млн лайків, її ретвітнулі 1,19 млн разів

Звіт колишнього президента США Барака Обами, зроблений після заворушень в Шарлотсвілл, встановив рекорд за популярністю, зібравши найбільше лайків і ретвітів за всю історію соцмережі Twitter.

Запис, в якій Обама процитував південноафриканського політичного діяча Нельсона Манделу, лауреата Нобелівської премії миру 1993 року,  на зараз отримала 2,929  млн лайків, її ретвітнулі 1,19 млн разів.

До твіту прикріплена фотографія Обами у вікна дитсадка, зроблена в 2011 році фотографом Пітом Соузою. З вікна разом дивляться на президента діти різних рас.

«Ніхто не народжується з ненавистю до іншої людини через колір шкіри, походження або релігії. Люди повинні вчитися ненавидіти, і якщо вони можуть навчитися ненавидіти, то їх можна навчити любити, бо любов більш природна людському серцю, ніж її протилежність — Нельсон Мандела «, — написав Обама. Запис була розділена на три твіти.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+