Слухати

У Київраді оголосили «чистий четвер», у який прибиратимуть найбрудніші двори столиці

16 серпня 2017 - 14:11
Щотижня ЖЕКи столиці обиратимуть 50-60 адрес із великою кількістю нарікань на якість прибирання, і наводитимуть там порядок
У Київраді оголосили «чистий четвер», у який прибиратимуть найбрудніші двори столиці / Новини на Громадському радіо

Починаючи із завтрашнього дня, 17 серпня, щочетверга столичні комунальники наводитимуть порядок у дворах і під’їздах, з яких надійшло найбільше скарг на санітарний стан і прибирання. Про це сказано на сайті Київської міської держадміністрації.

У КДМА зазначили, що житловий фонд Києва потребує технічної модернізації і значних вкладень, але для того, щоб зробити під’їзд чистим і комфортним для життя, щоб двори і дитячі майданчики були в порядку — додаткові кошти не потрібні.

«Кожного тижня ЖЕКи обиратимуть 50-60 адрес, де є нарікання на якість прибирання, і наводитимуть там порядок. Для цього підприємства додатково придбали миючі засоби та інвентар. Така акція буде проходити щотижня, в четвер, з 9:00 до 12:00 «, — зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв,

Він також повідомив, що міська влада продовжить перевіряти якість надання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, з 14 серпня для киян зростули тарифи на послуги з утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+