Слухати

Укрзалізниця знову не додала вагонів до поїзда. Людей пересадили в електричку

16 серпня 2017 - 15:08
Через технічні проблеми із поїхдом частину пасажирів пересадили у приміський електропоїзд.
Укрзалізниця знову не додала вагонів до поїзда. Людей пересадили в електричку / Новини на Громадському радіо

Пасажирам регіонального поїзда №848 Київ-Рівне, яких пересадили в приміський електропоїзд через технічні проблеми, компенсують різницю у вартості проїзду. Про це повідомили в «Укрзалізниці», пише УНН.

Сьогодні вранці замість восьми вагонів поїзда №848 Київ-Рівне на перон подали шість З огляду на те, що місць для розміщення всіх пасажирів було недостатньо, пасажирів пересадили у приміський електропоїзд.

Для компенсації різниці вартості проїзду між першим і другим класами в квитках пасажирам зробили позначки, з якими вони тепер можуть звернутися у залізничні каси. Резервний поїзд вирушив в рейс о 8:50.

Регіональний філіал «Південно-Західної залізниці» вибачився перед пасажирами за незручності. Пасажири вирушили в рейс на годину пізніше, ніж за розкладом повинен відправитися регіональний поїзд.
Як раніше повідомляло Громадське радіо, частина пасажирів «Інтерсіті+» була змушена їхати з Одеси навстоячки — поїзд їде 7 годин. В «Укрзалізниці» пояснили, що так сталося, оскільки зламався  швидкісний поїзд Крюківського вагонобудівного заводу, який мав вийти на цей рейс. В ньому дев’ять вагонів. Замість потягу «Тарпан» вийшов інший поїзд — в ньому п’ять вагонів, відповідно, бракувало місць для 200 пасажирів, які вже купили квитки. Пізніше «УЗ» почала компенсувати вартість квитків пасажирам. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+