Слухати

Адвокат Януковича заявив, що не може виконувати обов’язки захисника та виходить зі справи

17 серпня 2017 - 10:21
Прокурори виступили проти виходу адвоката зі справи і стверджують, що цією заявою Мешечек зриває судовий процес
Адвокат Януковича заявив, що не може виконувати обов’язки захисника та виходить зі справи / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 17 серпня, в Оболонському районному суді Києва проходить восьме засідання у справі про держзраді Віктора Януковича.

На початку засідання призначений Україною адвокат Віталій Мешечек заявив, що відмовляється від справи Януковича.

Віталій Мешечек заявив, що справа надто складне для нього, він працює один без помічників та не зможе якісно зробити цю роботу.

Прокурори відзначили, що адвокат брав участь у допиті свідків і повинен був відмовитися від справи раніше. Вони виступили проти виходу адвоката зі справи і стверджують, що цією заявою Мешечек зриває судовий процес.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+