Слухати

Чоловік, який погрожував вистрибнути з 3-го поверху готелю «Хрещатик», повернувся на балкон / Новини на Громадському радіо

Чоловік, який погрожував вистрибнути з 3-го поверху готелю «Хрещатик», повернувся на балкон

17 серпня 2017 - 14:30
Наразі з ним ведуть переговори психологи

Сьогодні, 14 серпня, о 14:10, чоловік, який погрожував вистрибнути з 3-го поверху готелю «Хрещатик», зліз з сітки та повернувся у номер. Наразі він знаходиться на балконі. З ним ведуть переговори психологи.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, чоловік заліз на сітку, натягнуту на рівні третього поверху будівлі над вивіскою «Альфабанку», сьогодні о 12 годині дня. 

Відомо, що його ім’я — Тимур Кирилов. Чоловік вимагав зустрічі з консулом РФ та заявляв про те, що його переслідують

Крім того, Тимур Кирилов повідомив журналістам, що він є громадянином України та Канади. Поліція цю інформацію наразі не підтверджує. 

Як розповіли журналістам Громадського радіо працівники готелю, чоловік заселився у цей номер ще вчора. За їхніми даними, він нібито закрився зсередини і випив усе спиртне у номері.  

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+