Слухати

Ісламська держава та глобальне потепління. Чого боїться людство?  / Новини на Громадському радіо

Ісламська держава та глобальне потепління. Чого боїться людство?

17 серпня 2017 - 16:31
Дослідницький центр Pew Research Center провів опитування у 38 країнах про фактори, що найбільше загрожують національній безпеці

Згідно з дослідженнями, що було опубліковано 1 серпня цього року інститутом Pew Research Center, 62% людей у 38 опитаних країнах вважають Ісламську державу найбільшою загрозою для національної безпеки. Іншими серйозними загрозами є глобальне потепління (61%), кібератаки (51%), стан сучасної економіки (51%), велика кількість біженців із Сирії та Іраку (39%), вплив США (35%), вплив Росії (31%), вплив Китаю (31%). 

Опитуваних просили назвати вісім можливих загроз національній безпеці. Послідовність залежала від регіону та країни опитуваних. Ісламська Держава та кліматичні зміни були названі найбільшими загрозами безпеці країни. Жителі Європи, Близького Сходу, Азії та США частіше називали ІД ключовою загрозою, ніж жителі інших регіонів. Це повязано з близькістю до територій підконтрольних ІД, терористичними атаками або участю у війні в Сирії вважають дослідники. 

У 13 країнах, здебільшого у Латинській Америці і Африці, більшість опитаних вважають кліматичні зміни серйознішою загрозою, аніж бойовики ІД. Страх перед кібератаками вищий у Японії, США, Німеччині та Великій Британії, де цей фактор проявляється найчастіше у світі. 

Країни, які зараз знаходяться у стані глибокої економічної кризи вважають проблеми глобальної економіки ключовими. Так на думку опитаних у Греції та Венесуелі ця загроза є найсерйознішою. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+