Слухати

На Андріївському узвозі стався обвал ґрунту. Утворене провалля вже почали засипати (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

На Андріївському узвозі стався обвал ґрунту. Утворене провалля вже почали засипати (ВІДЕО)

17 серпня 2017 - 14:59
За словами активістів, в результаті обвалу грунту відкрилися опори підпірної стіни, побудовані ТОВ «Маркон»

15 серпня безпосередньо поряд з приватним житловим будинком, що на Андріївському узвозі, 16, відбулось раптове та глибоке осідання ґрунту.

«Обвал грунту стався на ділянці дренажної системи КП СУППР, безпосередньо на штольні», — повідомили у «Товаристві Андріївський узвіз».

Активісти відзначають, що в результаті обвалу грунту відкрилися опори підпірної стіни, побудовані ТОВ «Маркон».

Станом на 18:00 15 серпня глибина ями, яка утворилася за лічені години, становила понад 3,5 м.

Сьогодні на місці події була присутня активістка Владислава Осьмак. За її словами, 16 серпня працівники КП «СУППР» почали роботи по засипці провалля на період розробки та прийняття рішень щодо укріплення схилу та ділянки дренажної системи.

Також Владислава Осьмак зазначила, що на сусідній ділянці (№14, Маркон-Кадорр, будівництво 9-ти поверхів) роботи тимчасово зупинено.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+