Слухати

«На Корейському півострові не буде війни», — президент Південної Кореї

17 серпня 2017 - 15:03
Президент Південної Кореї Мун Джейн розгляне можливість перемовин з урядом Північної Кореї, щоби не допустити війни на півострові
«На Корейському півострові не буде війни», — президент Південної Кореї / Новини на Громадському радіо

На прес-конференції у четвер 17 серпня президент Південної Кореї Мун Джейн заявив про те, що на Корейському півострові не буде війни. Він також додав, що Сполучені Штати Америки не влаштують військову операцію проти Північної Кореї без згоди Сеулу, — передає Aljazeera. На думку Мун Джейна, уряд Північної Кореї майже перейшов червону лінію у розробці ядерної зброї та балістичних ракет. 

«Я вірю, що умови для діалогу та перемовин можуть бути створені. Якщо Північна Корея не буде влаштовувати додаткові провокації, шляхом діалогу ми зможемо покращити наші відносини і вирішити питання ядерної програми Північної Кореї», — заявляє Мун Джейн.

Прес-конференція відбувалась на тлі заяв Пхеньяну про відправку ракет у води поруч з американським островом Гуам і заяв президента США Дональда Трампа. Наступного тижня плануються спільні військові навчання Південної Кореї та Сполучених Штатів. Кожного разу перед такими навчаннями відносини з Пхеньяном погіршуються. 

Мун Джейн був обраний президентом у травні і від початку заявляв про бажання діалогу з Пхеньяном. Можливість діалогу сильно зменшилась через погрози Північної Кореї та розробку балістичних ракет з ядерним зарядом, які можуть досягнути будь якого американського міста. 

Запуск ракет у бік вод навколо Гуаму, важливої американської військової бази у Тихому океані, з точки зору уряду США є відвертою провокацією. Подальші непорозуміння можуть легко призвести до військової конфронтації, — коментує Time

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+