Слухати

Під час спецоперації на Філіппінах вбито 60 людей, - Reuters / Новини на Громадському радіо

Під час спецоперації на Філіппінах вбито 60 людей, - Reuters

17 серпня 2017 - 15:52
За три дні філіппінська поліція вбила 60 членів наркокартелів, що робить цю операцію однією з найкривавіших в історії Філіппін

Філіппінська влада заявила, що у середу 16 серпня під час спецоперації в столиці Маніла було вбито 28 людей, передає Reuters. Починаючи з понеділка у країні проводиться спецоперація проти наркоторгівлі. У понеділок 14 серпня у провінції Булакан під час рейду було вбито 32 людини. Поліція заявляє, що усі вбиті першими відкривали вогонь. Про жертви серед поліцейських не повідомляється. Загалом за три дні операції затримано 223 людини, проведено 84 рейди у столиці та навколишніх територіях. 

«Добре, що під час операції в Булакані загинуло 32 злочинця», — заявив президент Філіппін Родріго Дуерте, передає The Guardian. «Якщо ми кожного дня будемо знищувати стільки злочинців, тоді, можливо, ми зможемо вирішити цю проблему». 

Р. Дуерте був обраний минулого року завдяки популістській платформі і обіцянкам вирішити питання високої злочинності та наркоторогівлі в країні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+