Слухати

Україна першою у світі відкрила інформацію про власників усіх компаній

17 серпня 2017 - 08:31 11
Країна стала першою країною у світі, яка приєдналася до Глобального реєстру бенефіціарних власників, це ініціатива Transparency International – для сприяння прозорості та запобігання корупції

Україна відкрила базу даних власників усіх українських компаній. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на сторінці у Facebook. Він розповів, що інформацію про бенефіціарів усіх фірм було оприлюднено на Єдиному державному порталі відкритих даних.

Чільник Кабміну наголосив – Україна стала першою країною у світі, яка приєдналася до Глобального реєстру бенефіціарних власників. Це ініціатива Transparency International – для сприяння прозорості та запобігання корупції.

«Відкриті дані – це основа побудови прозорої та ефективної держави, а також – потужне джерело розвитку комерційних і громадських проектів. Відтак ЗМІ та громадськість може вільно використовувати і аналізувати ці відкриті дані для публічного контролю, а IT-бізнес – для створення нових інтернет-сервісів і проектів, які збагачуватимуть економіку і стануть у нагоді своїм користувачам», – написав Гройсман.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+