Слухати

В Уганду втекло більше мільйона біженців, - Reuters / Новини на Громадському радіо

В Уганду втекло більше мільйона біженців, - Reuters

17 серпня 2017 - 18:08
Громадянська війна у Південному Судані змусила втекти сотні тисяч людей у сусідню Уганду

Згідно з даними ООН у четвер 17 серпня кількість біженців з Південного Судану в Уганді досягла одного мільйона людей, — передає Reuters. 

Конфлікт у Південному Судані спричинив наймасштабнішу міграційну кризу з часів геноциду в Руанді у 1994 році. Потоки біженців продовжують тікати у сусідню країну. 85% — діти та жінки. 

Війська лояльні до президента Салва Киїра і війська колишнього віце-президента Рієека Мачара воюють з кінця 2013 року. Втрати з обох сторін вимірюються десятками тисячами загиблих. Близько третини 12 мільйонного населення Південного Судану втекло з країни. 

В Уганді біженці отримають гарячу їжу, вакцину і місце для будування житла. Біженці можуть вільно подорожувати країною та працювати, але за даними ООН Уганді важко витримувати такий потік біженців і країні ледве вистачає ресурсів, щоб забезпечувати біженців їжею та житлом. Міжнародної підтримки також не вистачає. ООН отримала лише 21% з потрібних 674 мільйонів доларів необхідних для вирішення міграційної кризи в Уганді у 2017 році, — заявляє спікер ООН Чарлі Якслі для Reuters.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+