Слухати

На День Незалежності в Україну завітає голова Пентагону Джеймс Метісс / Новини на Громадському радіо

На День Незалежності в Україну завітає голова Пентагону Джеймс Метісс

18 серпня 2017 - 21:25
Міністр оборони США Джеймс Меттіс відвідає Україну на День Незалежності

В рамках пятиденної поїздки Близьким Сходом та Европою, яка почнеться 19 серпня, Міністр оборони США Джеймс Меттіс відвідає Київ. На День Незалежності він зустрінеться з Міністром оборони Степаном Полтораком і Петром Порошенком. 

«Під час зустрічей ми плануємо завірити наших українських партнерів, що США залишаються відданими справі відновлення українського суверенітету і територіальної цілісності, так само як ми зацікавлені у продовженні співпраці у сфері стратегічної оборони між нашими країнами», — зазначається на офіційному сайті Пентагону. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+