Слухати

Після призначення нового представника президента України в Криму, активісти закінчили пікет у Херсоні

18 серпня 2017 - 12:30 5
Новий глава представництва президента України в Криму Борис Бабін 18 серпня почав перший робочий день на новій посаді з перевірки документації

У п’ятницю, 18 серпня, учасники акції протесту під будівлею представництва президента України в Криму згортають пікет. Як повідомили активісти Крим.Реалії, вранці відбулася зустріч нового керівництва відомства з ініціативною групою, на ній обумовлено подальшу взаємодію представництва з громадськістю.

Як повідомлялося, новий глава представництва президента України в Криму Борис Бабін 18 серпня почав перший робочий день на новій посаді з перевірки документації.

Як повідомляло Громадське Радіо, 17 серпня президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення своїм постійним представником в Автономній Республіці Крим українського юриста-міжнародника Бориса Бабіна. Порошенко призначив Ізета Гданова на посаду першого заступника постійного представника президента України в Криму.

З 10 липня 2017 року Херсоні біля будівлі, в якій розташовується представництво президента України в АРК, відбувалась акція протесту з вимогою відставки екс-глави відомства Наталії Попович. Активісти заявили про створення «Громадської ради з питань Криму» і розглядали можливість проведення протестних акцій і в Києві.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+