Слухати

Стратег Трампа Стів Беннон пішов з посади, - ЗМІ

18 серпня 2017 - 20:17
Головний стратег президента США Стів Беннон пішов з посади
Стратег Трампа Стів Беннон пішов з посади, - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

З джерел у Білому домі стало відомо, що Стів Беннон — головний стратег президента Д. Трампа пішов з посади, — заявляє BBC

Нагадаємо, що 17 серпня 2016 р. Стів Беннон був призначений виконавчим директором президентської кампанії Дональда Трампа. Після обрання Дональда Трампа Президентом США призначений радником.тУ січні 2017 року введений у склад Ради національної безпеки США. Це призначення викликало гостру критику зі сторони сенаторів Берні Сандерса та Джона Маккейна, розвідувального та військового істеблішменту.

Стів Бенон дотримується ультраправих поглядів і був головою Breitbart.com — ультраправого американського ЗМІ, яке активно пропагувало гасло «America First» під час виборчої кампанії Д. Трампа. Критики закидали йому підтримку антисемітизму та білого націоналізму, — коментує BBC

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+