Слухати

 На Донеччині цього року планується закінчення реконструкції 12 об’єктів, - Жебрівський / Новини на Громадському радіо

На Донеччині цього року планується закінчення реконструкції 12 об’єктів, - Жебрівський

19 серпня 2017 - 19:50
Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що до кінця року буде закінчено реконструкцію 12 інфраструктурних об'єктів

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський проінспектував ремонт доріг, мостів та шляхопроводів, які ведуться коштом обласного та державного бюджетів. Про це він написав на власній сторінці у Facebook.

«У цьому році маємо закінчити реконструкцію 12 об’єктів. Для порівняння: до війни в усій Донецькій області за рік відновлювали максимум 2-3. Але я задоволений не лише кількістю, а й якістю роботи підрядників. По Державним будівельним нормам України на мости й шляхопроводи має бути 10 років гарантії, то підрядники готові й 25 років давати, тому що насправді роблять якісно й на совість. Втім, є проблеми з фінансуванням. Там, де «працюють» обласні кошти – все чітко розписане й затримок немає. А там, де виділяються гроші державні – великі затримки й відповідно – проблеми. Їх ми обговоримо з Президентом – він спеціально з приводу цього скликає голів ОДА Сходу України.
Кілька об’єктів вже майже завершені: Бахмутський шляхопровід буде зданий 23 серпня, на День прапора; а міст у Соледарі (який затягнули до неймовірності у зв’язку з тим, що там кредитні ресурси) буде зданий до кінця вересня», — заявляє Жебрівський.

Разом з тим, голова Донецької військово-цивільної адміністрації також згадав і про проблеми, з якими він стикається у під час реконструкції транспортної інфраструктури у Донецькій області. Зокрема мова йде про затримки з виконання робіт, відсутність системного підходу на рівні керівників міст та селищ та дефіцит підрядників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+